Darmowa dostawa od 50,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Jak używać aplikacji True Sizing App?

2023-10-10

Aplikacja TRUE Hockey Sizing to potężne narzędzie, które pomaga w tworzeniu Customowych łyżew hokejowych TRUE Hockey poprzez skanowanie 3D Twoich stóp. Aplikacja będzie prowadzić Cię krok po kroku przez ten proces. Ważne jest, abyś dokładnie postępował zgodnie z instrukcjami i zwracał uwagę na ewentualne komunikaty lub alerty, które mogą się pojawić.

ZESKANUJ KOD QR LUB KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ APLIKACJĘ
True sizing app - kod QR

Oto, jak uzyskać najlepsze wyniki podczas korzystania z aplikacji:

UWAGA: Aplikacja działa jedynie na urządzeniach iPhone oraz iPad z funkcją Face ID.

  1. Połącz się z silną siecią: Upewnij się, że Twoje urządzenie jest podłączone do silnej sieci Wi-Fi lub ma mocny sygnał komórkowy, aby skanowanie przebiegało sprawnie.

  2. Znajdź płaską powierzchnię: Postaraj się znaleźć stabilną, płaską powierzchnię do skanowania stóp. To pomoże w uzyskaniu dokładnych wyników i prawdziwego kształtu Twoich stóp.

  3. Zdejmij buty i skarpetki: Aplikacja potrzebuje gołych stóp do skanowania, więc upewnij się, że nie masz obuwia ani skarpetek na sobie.

  4. Włącz dźwięk na urządzeniu: Aplikacja korzysta z dźwięków do lepszego skanowania, więc upewnij się, że dźwięk jest włączony i ustawiony na głośno na Twoim urządzeniu.

  5. Sprawdź oświetlenie: Dobrze oświetlone pomieszczenie jest kluczowe dla udanego skanu, więc upewnij się, że jesteś w miejscu z odpowiednim oświetleniem.

  6. Trzymaj telefon stabilnie: Podczas skanowania stóp staraj się utrzymać telefon w ręku stabilnie i w stałej odległości od stóp, około 30 cm nad ziemią. To zapewni dokładność skanu i uniknie zniekształceń.

  7. Skanuj każdą stopę osobno: Aplikacja poprosi Cię o osobne skanowanie każdej stopy. Postaraj się zrobić dokładny skan każdej z osobna, zanim przejdziesz do kolejnej stopy.

  8. Sprawdź wyniki: Po zakończeniu skanowania sprawdź wyniki, aby upewnić się, że są dokładne i odzwierciedlają rzeczywisty kształt i rozmiar Twoich stóp.

Działając zgodnie z tymi krokami, uzyskasz najbardziej dokładny skan 3D swoich stóp, co pozwoli stworzyć łyżwy hokejowe idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, zapewniające doskonałą wydajność, reakcję i komfort na lodzie.

 

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 665 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
Wszystko dobrze i pomyślnie
2024-06-11
Wszystko super! Polecam
pixel